ZDENSTAV s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 28 174 | 20 442 | 66 261 | 42 709 | 112 124 | 152 517 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 28 153 | 32 257 | 36 547 | 22 159 | 9 785 |
| Spolu majetok | 28 174 | 48 595 | 98 518 | 79 256 | 134 283 | 162 302 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 5 663 | 21 900 | 67 717 | 42 670 | 50 881 | 54 711 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 15 760 | 21 195 | 25 301 | 31 086 | 77 902 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 17 511 | 4 184 | 4 106 | 5 785 | 46 816 | 24 189 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 1 751 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 22 511 | 26 695 | 30 801 | 36 586 | 83 402 | 107 591 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 23 868 | 196 695 | 113 002 | 134 015 | 202 575 | 110 771 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 22 476 | 6 222 | 9 906 | 11 931 | 63 900 | 33 550 |
| EBITDA | 22 476 | 9 903 | 20 219 | 23 941 | 78 288 | 45 923 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 22 166 | 5 452 | 5 799 | 8 082 | 59 743 | 30 834 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 17 511 | 4 184 | 4 106 | 5 785 | 46 816 | 24 189 |
| Osobné náklady | 1 392 | 16 547 | 8 109 | 20 296 | 14 800 | 8 959 |
| Odpisy | 0 | 3 681 | 10 313 | 12 010 | 14 388 | 12 373 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ZDENSTAV s.r.o.
Prehľad
ZDENSTAV s.r.o. (IČO 52728242) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Zemianske Sady. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2024 boli 110 771 €, čo je o 45,3 % menej ako rok predtým (202 575 €). Od roku 2019 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 35,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2024 bol 24 189 € (21,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2024 boli 8 959 €. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 162 302 € a vlastné imanie 107 591 € (miera samofinancovania 66,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.