APARTMENT REALITY s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 108 452 | 108 893 | 211 942 | 93 408 | 182 383 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 652 | 18 586 | 42 401 | 14 415 | 15 865 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 12 649 | 18 302 | 36 888 | 0 | 93 442 |
| Spolu majetok | 217 804 | 473 377 | 400 271 | 554 560 | 659 736 |
| Záväzky spolu | 194 503 | 431 489 | 235 982 | 455 145 | 465 429 |
| Vlastné imanie spolu | 23 301 | 41 888 | 164 289 | 99 415 | 194 307 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 79 289 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: APARTMENT REALITY s. r. o.
Prehľad
APARTMENT REALITY s. r. o. (IČO 52739198) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 182 383 €, čo je o 95,3 % viac ako rok predtým (93 408 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 13,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 15 865 € (8,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 630 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 659 736 € a vlastné imanie 194 307 € (miera samofinancovania 29,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.