Comedus s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 18 230 | 20 244 | 33 417 | 19 816 | 100 851 | 99 309 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 2 938 | 130 850 | 202 342 |
| Spolu majetok | 18 230 | 20 244 | 33 417 | 22 754 | 231 701 | 301 651 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 70 | 3 670 | 18 932 | 6 332 | 209 264 | 274 675 |
| Základné imanie | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -2 342 | -1 840 | -3 426 | -5 515 | -3 579 | 2 438 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 502 | -1 586 | -2 089 | 1 937 | 6 016 | 4 538 |
| Vlastné imanie spolu | 18 160 | 16 574 | 14 485 | 16 422 | 22 437 | 26 976 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 27 251 | 6 004 | 85 478 | 39 050 | 256 644 | 215 803 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 694 | -1 235 | -1 682 | 2 277 | 10 780 | 16 142 |
| EBITDA | 694 | -1 235 | -1 682 | 2 340 | 14 500 | 17 825 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 502 | -1 586 | -1 842 | 2 187 | 7 983 | 6 490 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 502 | -1 586 | -2 089 | 1 937 | 6 016 | 4 538 |
| Osobné náklady | 7 085 | 625 | 21 393 | 1 375 | 14 604 | 21 163 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 63 | 3 720 | 1 683 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Comedus s. r. o.
Prehľad
Comedus s. r. o. (IČO 52745465) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba bižutérie a podobných predmetov (SK NACE 3213). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 20 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 215 803 €, čo je o 15,9 % menej ako rok predtým (256 644 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 51,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 538 € (2,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 21 163 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 301 651 € a vlastné imanie 26 976 € (miera samofinancovania 8,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.