EST s. r. o.Aktívna

IČO 52754430Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2019Veľké Zlievce

Finančný prehľad

493 027 €+86,2%
Tržby 2025
+59,3%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0200 tis.400 tis.600 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Na dividendy rozdelené 52 061 € (27 % z rozdeliteľného zisku).

História
202552 061 €
202424 963 €
20238 399 €
20220 €
20210 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0200 tis.400 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu15 90740 76756 99070 405101 587161 236
Neobežný majetok spolu038 38698 054102 668146 615151 908
Spolu majetok15 90779 153155 044173 073248 202313 144
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu2 18940 47264 12030 65447 90060 505
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov-1818 21833 18177 025111 956142 741
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)8 89924 96352 24359 89482 846104 398
Fondy a ostatné vlastné imanie—500500500500500
Vlastné imanie spolu13 71838 68190 924142 419200 302252 639
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)48 014111 857183 493195 494264 768493 027
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti10 71332 48667 57477 546106 530137 611
EBITDA10 71336 94978 64090 872126 997161 700
Výsledok hospodárenia pred zdanením10 47931 59266 20676 047104 925135 511
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie8 89924 96352 24359 89482 846104 398
Osobné náklady000026 460148 546
Odpisy04 46311 06613 32620 46724 089
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—008 39924 96352 061

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Zhrnutie: EST s. r. o.

Prehľad

EST s. r. o. (IČO 52754430) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Veľké Zlievce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba počítačov a periférnych zariadení (SK NACE 2620). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 493 027 €, čo je o 86,2 % viac ako rok predtým (264 768 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 59,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 104 398 € (21,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 148 546 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 313 144 € a vlastné imanie 252 639 € (miera samofinancovania 80,7 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

EST s. r. o. – IČO 52754430 — icoprofil.sk