FAJNOTKY, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2024Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2024
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 000 | 288 768 | 60 097 | 289 043 | 390 060 | 192 521 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 23 073 | -298 | 19 702 | 55 517 | 55 517 |
| Spolu majetok | 5 000 | 311 841 | 59 799 | 308 745 | 445 577 | 248 037 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 300 | 310 167 | 52 427 | 279 800 | 397 219 | 181 319 |
| Základné imanie | 5 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 7 373 | 28 943 | 48 358 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -300 | 1 674 | 7 372 | 21 572 | 19 415 | 18 360 |
| Vlastné imanie spolu | 4 700 | 1 674 | 7 372 | 28 945 | 48 358 | 66 719 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 739 261 | 802 326 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -300 | 1 690 | 7 383 | 25 256 | 24 631 | 36 445 |
| EBITDA | -300 | 4 750 | 10 844 | 25 256 | 42 813 | 36 445 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -300 | 1 674 | 7 372 | 21 572 | 24 586 | 23 020 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -300 | 1 674 | 7 372 | 21 572 | 19 415 | 18 360 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 46 483 | 95 939 | 151 502 | 200 889 |
| Odpisy | 0 | 3 060 | 3 461 | 0 | 18 182 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 1 674 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: FAJNOTKY, s.r.o.
Prehľad
FAJNOTKY, s.r.o. (IČO 52758532) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Prešov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: veľkoobchod s cukrom a čokoládou a cukrovinkami (SK NACE 4636). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 100 000 €.
Hospodárenie
V roku 2024 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2024 bol 18 360 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2024 boli 200 889 €. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 248 037 € a vlastné imanie 66 719 € (miera samofinancovania 26,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.