BP Rínok Rača, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 279 575 | 890 461 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -494 | -111 031 | -496 | -330 548 | -417 760 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -2 503 | -2 996 | -114 027 | -114 523 | -445 071 |
| Spolu majetok | 112 063 | 1 033 | 543 | 10 211 376 | 13 318 528 |
| Záväzky spolu | 110 060 | 110 060 | 110 066 | 9 150 327 | 12 675 239 |
| Vlastné imanie spolu | 2 003 | -109 027 | -109 523 | 1 059 929 | 642 169 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BP Rínok Rača, s.r.o.
Prehľad
BP Rínok Rača, s.r.o. (IČO 52759105) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu (SK NACE 3832).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 890 461 €, čo je o 219 % viac ako rok predtým (279 575 €). Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 417 760 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 13 318 528 € a vlastné imanie 642 169 € (miera samofinancovania 4,8 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.