Animeo, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 10 953 | 8 901 | 10 918 | 12 815 | 14 754 | 19 214 |
| Neobežný majetok spolu | 531 | 1 355 | 127 | 0 | 0 | 3 395 |
| Spolu majetok | 11 484 | 10 256 | 11 045 | 12 815 | 14 754 | 22 609 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 5 391 | 971 | 275 | 424 | 417 | 5 433 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -44 | 593 | 3 707 | 5 270 | 6 891 | 8 837 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 137 | 3 192 | 1 563 | 1 621 | 1 946 | 2 839 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 6 093 | 9 285 | 10 770 | 12 391 | 14 337 | 17 176 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 39 771 | 47 752 | 27 887 | 43 424 | 12 913 | 25 669 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 641 | 4 006 | 1 994 | 2 519 | 2 251 | 3 179 |
| EBITDA | 1 641 | 4 537 | 3 349 | 2 646 | 2 251 | 3 854 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 336 | 3 755 | 1 838 | 1 908 | 2 290 | 3 179 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 137 | 3 192 | 1 563 | 1 621 | 1 946 | 2 839 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 246 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 531 | 1 355 | 127 | 0 | 675 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Animeo, s. r. o.
Prehľad
Animeo, s. r. o. (IČO 52762696) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Juh. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: podporné činnosti súvisiace s výrobou filmov, videozáznamov a televíznych programov (SK NACE 5912).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 25 669 €, čo je o 98,8 % viac ako rok predtým (12 913 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 8,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 839 € (11,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 22 609 € a vlastné imanie 17 176 € (miera samofinancovania 76,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.