Hanga Roa s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 25 000 | 25 020 | 25 654 | 26 408 | 2 871 | 8 199 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 275 646 | 268 608 | 261 571 | 254 533 | 247 495 |
| Spolu majetok | 25 000 | 300 666 | 294 262 | 287 979 | 258 403 | 255 694 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 277 911 | 270 405 | 269 658 | 248 423 | 249 300 |
| Základné imanie | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | -2 245 | -1 143 | -8 170 | -15 119 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | — | -2 245 | 1 102 | -5 536 | -6 850 | -3 487 |
| Vlastné imanie spolu | 25 000 | 22 755 | 23 857 | 18 321 | 9 980 | 6 394 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | — | 3 800 | 10 604 | 8 440 | 12 217 | 22 048 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | — | -2 245 | 1 102 | -5 536 | -6 510 | -3 147 |
| EBITDA | — | 3 620 | 8 140 | 1 502 | 528 | 3 891 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | — | -2 245 | 1 102 | -5 536 | -6 510 | -3 147 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | -2 245 | 1 102 | -5 536 | -6 850 | -3 487 |
| Osobné náklady | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | — | 5 865 | 7 038 | 7 038 | 7 038 | 7 038 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 | 0 | 1 491 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Hanga Roa s.r.o.
Prehľad
Hanga Roa s.r.o. (IČO 52784959) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Sever. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 25 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 22 048 €, čo je o 80,5 % viac ako rok predtým (12 217 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 55,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Rok 2025 skončil stratou 3 487 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 255 694 € a vlastné imanie 6 394 € (miera samofinancovania 2,5 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.