Zarni group s. r. o.Aktívna

IČO 52787893Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2019Nitra

Finančný prehľad

8 274 251 €+18,5%
Tržby 2024
+179,2%
Priemerný ročný rast 2019–2024
02,5 mil.5 mil.7,5 mil.10 mil.201920202021202220232024

Finančné ukazovatele

2024

Dividendy

vypočítané
2024

Na dividendy rozdelené 350 041 € (100 % z rozdeliteľného zisku).

História
2024350 041 €
2023287 606 €
2022242 782 €
2021241 355 €
202017 433 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0500 tis.1 mil.1,5 mil.201920202021202220232024
Prehľad účtovných závierok2019–2024
201920202021202220232024
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu49 021755 709702 122849 5421 141 5191 118 593
Neobežný majetok spolu0146 115106 50791 42694 024140 429
Spolu majetok49 021901 824808 629948 7101 241 6301 267 600
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu26 088654 969560 347655 604886 089896 999
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov000000
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)17 933241 355242 782287 606350 041365 101
Fondy a ostatné vlastné imanie—500500500500500
Vlastné imanie spolu22 933246 855248 282293 106355 541370 601
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)48 7863 892 5154 925 3325 687 5746 984 8578 274 251
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti22 778308 733314 720367 163442 509464 074
EBITDA22 778327 847356 236414 178494 208528 668
Výsledok hospodárenia pred zdanením22 778307 991313 996366 693442 456463 882
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie17 933241 355242 782287 606350 041365 101
Osobné náklady10 177259 694362 986355 052324 507337 691
Odpisy019 11441 51647 01551 69964 594
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—17 433241 355242 782287 606350 041

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok15

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: Zarni group s. r. o.

Prehľad

Zarni group s. r. o. (IČO 52787893) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba kovových konštrukcií a ich častí (SK NACE 2511). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2024 boli 8 274 251 €, čo je o 18,5 % viac ako rok predtým (6 984 857 €). Od roku 2019 do roku 2024 tržby rástli v priemere o 179 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2019–2024). Zisk po zdanení za rok 2024 bol 365 101 € (4,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2024 boli 337 691 €. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 1 267 600 € a vlastné imanie 370 601 € (miera samofinancovania 29,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

Zarni group s. r. o. – IČO 52787893 — icoprofil.sk