Pedro-Rent s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 6 510 | 1 506 590 | 1 758 758 | 1 967 798 | 3 410 530 | 8 654 768 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 150 | 150 |
| Spolu majetok | 6 510 | 1 506 590 | 1 758 758 | 1 967 798 | 3 410 680 | 8 654 918 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 200 | 1 502 644 | 1 754 812 | 1 963 852 | 3 067 786 | 8 487 224 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -533 | -690 | -1 054 | -1 054 | -1 054 | 23 234 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -157 | -364 | 0 | 0 | 24 788 | -3 840 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | — | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 4 310 | 3 946 | 3 946 | 3 946 | 28 734 | 24 894 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 0 | 0 | 45 000 | 13 656 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -150 | -240 | 15 255 | 17 249 | 50 022 | 171 982 |
| EBITDA | -150 | -240 | 15 255 | 17 249 | 50 022 | 171 982 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -157 | -364 | 0 | 0 | 31 319 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -157 | -364 | 0 | 0 | 24 788 | -3 840 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Pedro-Rent s.r.o.
Prehľad
Pedro-Rent s.r.o. (IČO 52789411) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Juh. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 13 656 €, čo je o 69,7 % menej ako rok predtým (45 000 €). Rok 2025 skončil stratou 3 840 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 8 654 918 € a vlastné imanie 24 894 € (miera samofinancovania 0,3 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.