Zane s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 21 709 | 51 925 | 80 429 | 72 494 | 45 273 |
| Neobežný majetok spolu | 52 092 | 35 606 | 10 395 | 2 634 | 35 606 |
| Spolu majetok | 73 801 | 87 531 | 90 824 | 75 128 | 80 879 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 93 420 | 137 862 | 148 702 | 156 770 | 138 109 |
| Základné imanie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -19 619 | -50 332 | -57 878 | -48 877 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -19 619 | -30 712 | -7 546 | -23 764 | -8 353 |
| Vlastné imanie spolu | -19 619 | -50 331 | -57 878 | -81 642 | -57 230 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 10 000 | 0 | 6 226 | 192 | 809 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -18 690 | -27 861 | -6 501 | -23 245 | -8 203 |
| EBITDA | -4 388 | -11 375 | 3 441 | -15 484 | -8 203 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -19 619 | -30 712 | -7 546 | -23 424 | -8 353 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -19 619 | -30 712 | -7 546 | -23 764 | -8 353 |
| Osobné náklady | 13 789 | 0 | 13 544 | 0 | 0 |
| Odpisy | 14 302 | 16 486 | 9 942 | 7 761 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Zane s. r. o.
Prehľad
Zane s. r. o. (IČO 52790061) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné špecializované dizajnérske činnosti (SK NACE 7414).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 809 €, čo je o 321 % viac ako rok predtým (192 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 46,7 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 8 353 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 5 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-57 230 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.