Advokátska kancelária JUDr. Michal Krnáč, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 30 500 € (1 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 987 588 | 1 427 564 | 2 046 080 | 1 084 161 | 865 835 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 351 444 | 524 605 | 1 123 278 | 230 608 | 201 583 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 355 492 | 689 364 | 1 170 958 | 2 266 236 | 2 466 344 |
| Spolu majetok | 2 886 678 | 3 240 339 | 2 884 358 | 3 088 677 | 3 162 456 |
| Záväzky spolu | 496 032 | 325 088 | 353 840 | 355 551 | 258 247 |
| Vlastné imanie spolu | 2 390 646 | 2 915 251 | 2 530 518 | 2 733 126 | 2 904 209 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 43 011 | 28 000 | 30 500 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
- GROŠAFT ADVOKÁT s. r. o.
- Advokátska kancelária JUDr. LENKA ŠPIRIAKOVÁ, PhD., s. r. o.
- JUDr. Marta Wertlenová - advokátska kancelária, s. r. o.
- ŠOŠKA LEGAL s. r. o.
- JUDr. Michaela Černáková LEGAL s. r. o.
- TAMAŠI Partners s. r. o.
- Advokátska kancelária MIERT s. r. o.
- Advokátska kancelária JUDr. Jana Košová, s. r. o.
- AK Jurčo, s.r.o.
- Abafi s. r. o.
Zhrnutie: Advokátska kancelária JUDr. Michal Krnáč, s. r. o.
Prehľad
Advokátska kancelária JUDr. Michal Krnáč, s. r. o. (IČO 52791777) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: právne činnosti (SK NACE 6910). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 200 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 865 835 €, čo je o 20,1 % menej ako rok predtým (1 084 161 €). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 201 583 € (23,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 115 558 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 162 456 € a vlastné imanie 2 904 209 € (miera samofinancovania 91,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.