QUASARCH s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 19 393 | 33 332 | 23 297 | 23 256 | 27 158 | 27 305 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 2 180 | 5 396 | 3 689 | 1 983 | 849 |
| Spolu majetok | 19 393 | 35 512 | 28 693 | 26 945 | 29 141 | 28 154 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 12 638 | 26 587 | 23 977 | 7 558 | 7 763 | 7 098 |
| Základné imanie | 5 100 | 5 100 | 5 100 | 5 100 | 5 100 | 5 100 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -32 | 1 655 | 3 825 | -384 | 14 288 | 16 278 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 687 | 2 170 | -4 209 | 14 671 | 1 990 | -322 |
| Vlastné imanie spolu | 6 755 | 8 925 | 4 716 | 19 387 | 21 378 | 21 056 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 10 000 | 55 438 | 7 050 | 36 140 | 22 070 | 8 560 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 987 | 2 918 | -4 194 | 16 655 | 2 387 | 25 |
| EBITDA | 1 987 | 3 491 | -3 336 | 18 362 | 4 094 | 1 158 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 983 | 2 896 | -4 209 | 16 629 | 2 370 | 18 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 687 | 2 170 | -4 209 | 14 671 | 1 990 | -322 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 573 | 858 | 1 707 | 1 707 | 1 133 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: QUASARCH s. r. o.
Prehľad
QUASARCH s. r. o. (IČO 52793231) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Ružomberok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: architektonické činnosti (SK NACE 7111).
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 100 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 8 560 €, čo je o 61,2 % menej ako rok predtým (22 070 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 3,1 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 322 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 28 154 € a vlastné imanie 21 056 € (miera samofinancovania 74,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.