lykke s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 897 € (3 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 20 424 | 38 183 | 22 377 | 45 251 | 53 387 | 91 936 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 15 382 | 14 402 | 10 384 | 5 996 | 25 248 |
| Spolu majetok | 20 424 | 53 565 | 36 779 | 55 635 | 59 383 | 117 184 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 4 933 | 23 018 | 4 993 | 30 681 | 27 815 | 53 849 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 10 491 | 25 547 | 26 786 | 19 954 | 25 671 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 10 491 | 15 056 | 1 239 | -6 832 | 6 614 | 32 664 |
| Vlastné imanie spolu | 15 491 | 30 547 | 31 786 | 24 954 | 31 568 | 63 335 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 43 854 | 152 716 | 93 884 | 95 550 | 137 029 | 170 718 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 12 348 | 19 914 | 3 406 | -3 556 | 13 720 | 44 698 |
| EBITDA | 12 348 | 22 662 | 8 262 | 2 242 | 19 808 | 49 918 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 12 343 | 19 308 | 2 563 | -6 832 | 11 747 | 43 010 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 10 491 | 15 056 | 1 239 | -6 832 | 6 614 | 32 664 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 917 | 7 780 |
| Odpisy | 0 | 2 748 | 4 856 | 5 798 | 6 088 | 5 220 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 897 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: lykke s. r. o.
Prehľad
lykke s. r. o. (IČO 52804038) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Turčiansky Peter. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných potravinárskych produktov i. n. (SK NACE 1089). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 170 718 €, čo je o 24,6 % viac ako rok predtým (137 029 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 31,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 32 664 € (19,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 780 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 117 184 € a vlastné imanie 63 335 € (miera samofinancovania 54,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.