Striebro s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 13 351 | 4 674 | 6 523 | 7 325 | 7 514 | 6 482 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 24 830 | 24 201 | 23 570 |
| Spolu majetok | 13 351 | 4 674 | 6 523 | 32 155 | 31 715 | 30 052 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 8 306 | 752 | 1 879 | 25 586 | 23 409 | 19 177 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 89 | 45 | -1 078 | 721 | 1 570 | 3 306 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -44 | -1 123 | 722 | 848 | 1 736 | 2 569 |
| Vlastné imanie spolu | 5 045 | 3 922 | 4 644 | 6 569 | 8 306 | 10 875 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 28 613 | 19 362 | 28 143 | 32 077 | 30 323 | 31 450 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 197 | -814 | 1 057 | 1 189 | 2 350 | 3 289 |
| EBITDA | 197 | -814 | 1 057 | 1 557 | 2 980 | 3 919 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -44 | -1 123 | 780 | 917 | 2 076 | 2 909 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -44 | -1 123 | 722 | 848 | 1 736 | 2 569 |
| Osobné náklady | 135 | 0 | 0 | 802 | 1 541 | 3 831 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 368 | 630 | 630 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Striebro s.r.o.
Prehľad
Striebro s.r.o. (IČO 52808211) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Rimavská Sobota. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 31 450 €, čo je o 3,7 % viac ako rok predtým (30 323 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 1,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 569 € (8,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 831 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 30 052 € a vlastné imanie 10 875 € (miera samofinancovania 36,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.