Savili s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 17 940 | 38 950 | 119 325 | 180 383 | 196 398 | 185 367 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 17 980 | 12 717 | 7 455 | 27 571 | 36 221 |
| Spolu majetok | 17 940 | 56 930 | 132 042 | 187 838 | 223 969 | 221 588 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 226 | 35 016 | 84 360 | 73 134 | 46 151 | 20 222 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -252 | 10 165 | 16 366 | 42 134 | 109 156 | 172 270 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 10 966 | 6 201 | 25 768 | 67 022 | 63 114 | 23 548 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 548 | 548 | 548 | 548 | 548 |
| Vlastné imanie spolu | 15 714 | 21 914 | 47 682 | 114 704 | 177 818 | 201 366 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 82 737 | 114 600 | 240 367 | 356 118 | 473 604 | 189 352 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 12 988 | 8 445 | 33 595 | 85 836 | 81 486 | 31 746 |
| EBITDA | 12 988 | 11 515 | 38 857 | 91 098 | 89 656 | 41 458 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 12 890 | 8 099 | 33 134 | 85 485 | 80 789 | 30 412 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 10 966 | 6 201 | 25 768 | 67 022 | 63 114 | 23 548 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 3 070 | 5 262 | 5 262 | 8 170 | 9 712 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Savili s. r. o.
Prehľad
Savili s. r. o. (IČO 52810721) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Suchá Hora. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 189 352 €, čo je o 60,0 % menej ako rok predtým (473 604 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 18,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 23 548 € (12,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 221 588 € a vlastné imanie 201 366 € (miera samofinancovania 90,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.