PROJEKTaMER s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 16 210 | 6 488 | 6 403 | 8 292 | 10 517 | 10 029 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 16 210 | 6 488 | 6 403 | 8 292 | 10 517 | 10 029 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 9 617 | 0 | 0 | 283 | 376 | 340 |
| Základné imanie | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 | 6 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 293 | 187 | 104 | 1 628 | 3 654 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 593 | -105 | -84 | 1 605 | 2 132 | -451 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 300 | 300 | 300 | 381 | 486 |
| Vlastné imanie spolu | 6 593 | 6 488 | 6 403 | 8 009 | 10 141 | 9 689 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 15 000 | 0 | 0 | 42 000 | 42 000 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 780 | -6 | 0 | 1 979 | 2 644 | -15 |
| EBITDA | 780 | -6 | 0 | 1 979 | 2 644 | -15 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 697 | -105 | -84 | 1 888 | 2 508 | -111 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 593 | -105 | -84 | 1 605 | 2 132 | -451 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PROJEKTaMER s.r.o.
Prehľad
PROJEKTaMER s.r.o. (IČO 52831931) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 6 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 451 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 029 € a vlastné imanie 9 689 € (miera samofinancovania 96,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.