ADENIUM, s. r. o.Aktívna

IČO 52841278Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2020Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Finančný prehľad

12 335 €-71,9%
Tržby 2024
-6,5%
Priemerná ročná zmena 2020–2024
020 tis.40 tis.60 tis.20202021202220232024

Finančné ukazovatele

2024
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
02 tis.4 tis.6 tis.20202021202220232024
Prehľad účtovných závierok2020–2024
20202021202220232024
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu4 8584 7654 6954 5994 463
Neobežný majetok spolu00000
Spolu majetok4 8584 7654 6954 5994 463
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu0000340
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov0-142-235-305-401
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)-142-93-70-96-476
Vlastné imanie spolu4 8584 7654 6954 5994 123
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)16 16346 92955 23443 81912 335
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti-142-9310-42-94
EBITDA-142-9310-42-94
Výsledok hospodárenia pred zdanením-142-93-70-96-136
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie-142-93-70-96-476
Osobné náklady00000
Odpisy00000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—0000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok14

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: ADENIUM, s. r. o.

Prehľad

ADENIUM, s. r. o. (IČO 52841278) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2024 boli 12 335 €, čo je o 71,9 % menej ako rok predtým (43 819 €). Od roku 2020 do roku 2024 tržby klesali v priemere o 6,5 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2024). Rok 2024 skončil stratou 476 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2024 mala spoločnosť aktíva 4 463 € a vlastné imanie 4 123 € (miera samofinancovania 92,4 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

ADENIUM, s. r. o. – IČO 52841278 — icoprofil.sk