eko-projekt s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 6 077 | 4 833 | 4 534 | 4 000 | 3 387 | 3 261 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 660 | 660 | 660 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 6 077 | 5 493 | 5 194 | 4 660 | 3 387 | 3 261 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 374 | 0 | 0 | 0 | 0 | 340 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 703 | 494 | 194 | -339 | -1 953 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 703 | -210 | -300 | -533 | -1 274 | -126 |
| Vlastné imanie spolu | 5 703 | 5 493 | 5 194 | 4 660 | 3 387 | 2 921 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 489 | 601 | 2 763 | 353 | 267 | 2 410 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 827 | -210 | -300 | -533 | -1 274 | 216 |
| EBITDA | 827 | -210 | -300 | -533 | -1 274 | 216 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 827 | -210 | -300 | -533 | -1 274 | 214 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 703 | -210 | -300 | -533 | -1 274 | -126 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: eko-projekt s. r. o.
Prehľad
eko-projekt s. r. o. (IČO 52853021) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Nad jazerom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných potravinárskych produktov i. n. (SK NACE 1089).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 410 €, čo je o 803 % viac ako rok predtým (267 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 10,1 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 126 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 261 € a vlastné imanie 2 921 € (miera samofinancovania 89,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.