ERMA INVEST s. r. o.Aktívna

IČO 52871592Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2020Bratislava - mestská časť Petržalka

Finančný prehľad

42 855 €+26,1%
Tržby 2025
+46,1%
Priemerný ročný rast 2021–2025
020 tis.40 tis.60 tis.20212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu21 00027 65026 65378 97878 193116 836
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok21 00027 65026 65378 97878 193116 836
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu0997032 9379 2109 152
Základné imanie21 00021 00021 00021 00021 00021 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov005 6535 65325 04148 342
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)—5 653019 38822 94238 342
Vlastné imanie spolu21 00026 65326 65346 04168 983107 684
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)—9 400039 97033 99042 855
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti—6 650023 35327 22542 806
EBITDA—6 650023 35327 22542 806
Výsledok hospodárenia pred zdanením—6 650023 23326 99142 602
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie—5 653019 38822 94238 342
Osobné náklady—00000
Odpisy—00000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy——0000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: ERMA INVEST s. r. o.

Prehľad

ERMA INVEST s. r. o. (IČO 52871592) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311).

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 21 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 42 855 €, čo je o 26,1 % viac ako rok predtým (33 990 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 46,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 38 342 € (89,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 116 836 € a vlastné imanie 107 684 € (miera samofinancovania 92,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

ERMA INVEST s. r. o. – IČO 52871592 — icoprofil.sk