OK MONT Smižany, s. r. o.Aktívna

IČO 52876951Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2020Smižany

Finančný prehľad

30 776 €+12,5%
Tržby 2025
+39,2%
Priemerný ročný rast 2020–2025
010 tis.20 tis.30 tis.40 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
010 tis.20 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu2 3041 6749 88614 83410 0457 481
Neobežný majetok spolu15 75011 2506 7502 25000
Spolu majetok18 05412 92416 63617 08410 0457 481
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu12 39612 66411 1198 8907 8126 814
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov0625-4 7732212 765-3 197
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)658-5 3985 2572 677-5 962-1 566
Fondy a ostatné vlastné imanie—3333296430430
Vlastné imanie spolu5 6582605 5178 1942 233667
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)5 8888 43531 13735 10027 35830 776
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti1 336-4 1687 7174 493-4 825-658
EBITDA3 58633212 2178 993-2 575-658
Výsledok hospodárenia pred zdanením896-5 3986 5403 441-5 622-1 226
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie658-5 3985 2572 677-5 962-1 566
Osobné náklady0004 56813 3607 800
Odpisy2 2504 5004 5004 5002 2500
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: OK MONT Smižany, s. r. o.

Prehľad

OK MONT Smižany, s. r. o. (IČO 52876951) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Smižany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 30 776 €, čo je o 12,5 % viac ako rok predtým (27 358 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 39,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 1 566 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 800 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 7 481 € a vlastné imanie 667 € (miera samofinancovania 8,9 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

OK MONT Smižany, s. r. o. – IČO 52876951 — icoprofil.sk