IEG s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2023
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 137 166 | 381 980 | 450 065 | 664 167 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 137 166 | 381 980 | 450 065 | 664 167 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 14 485 | 91 544 | 151 253 | 217 171 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 17 181 | 184 936 | 212 853 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 17 681 | 167 755 | 8 376 | 128 643 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 100 000 | 100 500 | 100 500 | 100 500 |
| Vlastné imanie spolu | 122 681 | 290 436 | 298 812 | 446 996 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 332 592 | 1 266 540 | 832 296 | 1 971 004 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 22 394 | 212 708 | 13 904 | 128 975 |
| EBITDA | 22 394 | 212 708 | 13 904 | 128 975 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 22 381 | 212 348 | 13 348 | 128 643 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 17 681 | 167 755 | 8 376 | 128 643 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: IEG s. r. o.
Prehľad
IEG s. r. o. (IČO 52881784) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Nitra. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 1 971 004 €, čo je o 137 % viac ako rok predtým (832 296 €). Od roku 2020 do roku 2023 tržby rástli v priemere o 81,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2023). Zisk po zdanení za rok 2023 bol 128 643 € (6,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 4 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 664 167 € a vlastné imanie 446 996 € (miera samofinancovania 67,3 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.