Ambra drogéria PLUS s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 64 482 | 83 594 | 100 048 | 110 092 | 114 763 | 4 430 |
| Neobežný majetok spolu | 1 697 | 4 463 | 35 348 | 24 603 | 14 421 | 4 239 |
| Spolu majetok | 66 179 | 88 057 | 135 396 | 134 695 | 129 184 | 8 669 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 65 147 | 68 298 | 112 380 | 122 525 | 122 816 | 25 965 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -3 968 | 14 259 | 17 516 | 6 670 | 868 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 968 | 18 727 | 3 257 | -10 846 | -5 802 | -23 664 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 1 032 | 19 759 | 23 016 | 12 170 | 6 368 | -17 296 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 272 811 | 281 285 | 286 211 | 330 904 | 325 557 | 142 842 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 304 | 25 593 | 6 901 | -5 557 | 1 440 | -20 714 |
| EBITDA | -1 737 | 26 160 | 13 408 | 5 188 | 11 622 | -10 532 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 968 | 23 707 | 4 216 | -10 802 | -3 882 | -22 704 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 968 | 18 727 | 3 257 | -10 846 | -5 802 | -23 664 |
| Osobné náklady | 28 123 | 19 109 | 23 224 | 37 918 | 26 204 | 3 228 |
| Odpisy | 567 | 567 | 6 507 | 10 745 | 10 182 | 10 182 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Ambra drogéria PLUS s. r. o.
Prehľad
Ambra drogéria PLUS s. r. o. (IČO 52881792) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Zámky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 142 842 €, čo je o 56,1 % menej ako rok predtým (325 557 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 12,1 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 23 664 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 228 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-17 296 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.