SUPO ekon spol. s r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 26 241 | 35 818 | 11 886 | 5 682 | 5 536 | 4 875 |
| Neobežný majetok spolu | 30 633 | 27 410 | 24 187 | 2 075 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 56 874 | 63 228 | 36 073 | 7 757 | 5 536 | 4 875 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 66 515 | 67 411 | 43 407 | 35 000 | 365 | 340 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -14 641 | -9 183 | -12 334 | 2 757 | 171 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -14 641 | 5 458 | -3 151 | -19 909 | -2 586 | -636 |
| Vlastné imanie spolu | -9 641 | -4 183 | -7 334 | -27 243 | 5 171 | 4 535 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 44 428 | 55 309 | 71 146 | 21 945 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -14 633 | 6 424 | -3 055 | -19 813 | -2 150 | -200 |
| EBITDA | -12 484 | 9 647 | 168 | 2 299 | -723 | -200 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -14 641 | 6 330 | -3 151 | -19 909 | -2 246 | -296 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -14 641 | 5 458 | -3 151 | -19 909 | -2 586 | -636 |
| Osobné náklady | 6 337 | 9 946 | 18 016 | 6 732 | 0 | 0 |
| Odpisy | 2 149 | 3 223 | 3 223 | 22 112 | 1 427 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: SUPO ekon spol. s r. o.
Prehľad
SUPO ekon spol. s r. o. (IČO 52882098) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Krušovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 636 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 875 € a vlastné imanie 4 535 € (miera samofinancovania 93,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.