HDR, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 13 895 | 28 461 | 28 751 | 7 421 | 5 890 | 2 286 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 4 000 | 4 000 | 4 000 | 4 000 |
| Spolu majetok | 13 895 | 28 461 | 32 751 | 11 421 | 9 890 | 6 286 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 334 | 18 373 | 22 272 | 417 | 393 | 2 623 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 7 061 | 4 450 | 4 979 | 5 504 | 3 997 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 7 561 | -2 473 | 529 | 525 | -1 507 | -5 834 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 12 561 | 10 088 | 10 479 | 11 004 | 9 497 | 3 663 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 11 418 | 16 000 | 7 438 | 12 292 | 10 679 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 8 897 | -2 403 | 795 | 1 134 | -79 | -5 651 |
| EBITDA | 8 897 | -2 403 | 795 | 1 134 | -79 | -5 651 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 8 895 | -2 473 | 629 | 669 | -1 167 | -5 834 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 7 561 | -2 473 | 529 | 525 | -1 507 | -5 834 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: HDR, s. r. o.
Prehľad
HDR, s. r. o. (IČO 52883400) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Krušovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 5 834 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 6 286 € a vlastné imanie 3 663 € (miera samofinancovania 58,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.