LyJana s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 20 165 | 14 165 | -31 877 | 22 324 | 76 552 | 76 552 |
| Neobežný majetok spolu | 5 470 | 22 082 | 22 336 | 24 115 | 24 337 | 24 337 |
| Spolu majetok | 25 635 | 36 247 | -9 541 | 46 439 | 100 889 | 100 889 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 49 045 | 106 940 | 78 122 | 152 959 | 263 425 | 263 425 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -28 410 | -75 693 | -92 663 | -111 520 | -111 520 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -28 410 | -47 283 | -16 970 | -18 857 | -56 016 | -56 016 |
| Vlastné imanie spolu | -23 410 | -70 693 | -87 663 | -106 520 | -162 536 | -162 536 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 47 577 | 99 403 | 156 355 | 172 608 | 85 861 | 85 861 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -28 410 | -47 283 | -16 970 | -18 857 | -55 056 | -55 056 |
| EBITDA | -28 410 | -47 283 | -16 970 | -16 716 | -55 056 | -55 056 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -28 410 | -47 283 | -16 970 | -18 857 | -55 056 | -55 056 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -28 410 | -47 283 | -16 970 | -18 857 | -56 016 | -56 016 |
| Osobné náklady | 3 413 | 390 | 4 | 3 126 | 58 412 | 58 412 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 2 141 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LyJana s.r.o.
Prehľad
LyJana s.r.o. (IČO 52885968) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby pohostinstiev (SK NACE 5630). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 85 861 €, na úrovni predchádzajúceho roka. Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,5 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 56 016 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 58 412 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-162 536 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.