TRI SESTRY s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 107 291 | 275 700 | 364 292 | 384 206 | 448 812 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -5 121 | 15 121 | 933 | 22 098 | 2 157 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 760 | -3 341 | 9 473 | 10 406 | 32 504 |
| Spolu majetok | 54 771 | 108 797 | 123 898 | 159 020 | 214 303 |
| Záväzky spolu | 52 132 | 92 017 | 108 492 | 121 516 | 174 642 |
| Vlastné imanie spolu | 2 639 | 16 780 | 15 406 | 37 504 | 39 661 |
| Vypočítané dividendy | — | 980 | 2 307 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: TRI SESTRY s. r. o.
Prehľad
TRI SESTRY s. r. o. (IČO 52891470) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Liptovský Hrádok. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 448 812 €, čo je o 16,8 % viac ako rok predtým (384 206 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 43,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 157 € (0,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 71 923 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 214 303 € a vlastné imanie 39 661 € (miera samofinancovania 18,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.