JAVITOS s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 299 | 2 643 | 541 | 1 508 | 715 | 905 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 299 | 2 643 | 541 | 1 508 | 715 | 905 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 283 | 2 082 | 1 031 | 826 | 3 079 | 1 790 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | -990 | -4 318 | -4 365 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 984 | -4 439 | -5 490 | -3 328 | -3 046 | -1 520 |
| Vlastné imanie spolu | 3 016 | 561 | -490 | 682 | -2 364 | -885 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 515 | 1 267 | 593 | 2 740 | 4 500 | 2 415 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 971 | -4 362 | -5 406 | -3 244 | -2 622 | -1 096 |
| EBITDA | -1 971 | -4 362 | -5 406 | -3 244 | -2 622 | -1 096 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 984 | -4 439 | -5 490 | -3 328 | -2 706 | -1 180 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 984 | -4 439 | -5 490 | -3 328 | -3 046 | -1 520 |
| Osobné náklady | 3 126 | 5 217 | 5 679 | 5 667 | 6 230 | 6 722 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: JAVITOS s. r. o.
Prehľad
JAVITOS s. r. o. (IČO 52892719) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Mokrý Háj. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: skrášľovacie a iné kozmetické služby (SK NACE 9622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 415 €, čo je o 46,3 % menej ako rok predtým (4 500 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 0,8 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 1 520 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 722 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-885 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.