APOTIEKA s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 231 | 101 355 | 104 600 | 117 498 | 94 860 | 56 751 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 231 | 101 355 | 104 600 | 117 498 | 94 860 | 56 751 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 7 000 | 104 695 | 77 296 | 62 210 | 24 285 | 812 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -11 769 | -8 340 | 22 304 | 50 288 | 65 575 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -11 769 | 3 429 | 30 644 | 27 984 | 15 287 | -14 636 |
| Vlastné imanie spolu | -6 769 | -3 340 | 27 304 | 55 288 | 70 575 | 55 939 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 182 290 | 395 857 | 411 249 | 424 653 | 640 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -11 769 | 4 237 | 37 971 | 40 644 | 24 011 | -12 977 |
| EBITDA | -11 769 | 4 237 | 37 971 | 40 644 | 24 011 | -12 977 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -11 769 | 3 832 | 36 269 | 35 484 | 19 489 | -14 296 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -11 769 | 3 429 | 30 644 | 27 984 | 15 287 | -14 636 |
| Osobné náklady | 0 | 17 870 | 25 906 | 23 481 | 21 726 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: APOTIEKA s.r.o.
Prehľad
APOTIEKA s.r.o. (IČO 52915557) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Málinec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 640 €, čo je o 99,8 % menej ako rok predtým (424 653 €). Rok 2025 skončil stratou 14 636 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 56 751 € a vlastné imanie 55 939 € (miera samofinancovania 98,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.