PSYCHE CLINIC s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 555 | 3 876 | 5 874 | 7 787 | 6 605 | 18 597 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 488 | 30 564 |
| Spolu majetok | 4 555 | 3 876 | 5 874 | 7 787 | 33 093 | 49 161 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 130 | 270 | 1 681 | 3 126 | 31 469 | 44 248 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -575 | -1 394 | -837 | -392 | -392 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -575 | -819 | 587 | 468 | -3 036 | 253 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 30 | 52 | 52 |
| Vlastné imanie spolu | 4 425 | 3 606 | 4 193 | 4 661 | 1 624 | 4 913 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 315 | 2 820 | 16 230 | 43 343 | 73 038 | 133 520 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -575 | -799 | 774 | 791 | -1 072 | 7 066 |
| EBITDA | -575 | -799 | 774 | 791 | 3 172 | 18 245 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -575 | -819 | 734 | 764 | -2 076 | 1 896 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -575 | -819 | 587 | 468 | -3 036 | 253 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 462 | 17 815 | 35 616 | 56 310 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 244 | 11 179 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PSYCHE CLINIC s. r. o.
Prehľad
PSYCHE CLINIC s. r. o. (IČO 52921166) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Rača. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: služby diagnostického zobrazovania a činnosti zdravotníckych laboratórií (SK NACE 8691). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 133 520 €, čo je o 82,8 % viac ako rok predtým (73 038 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 235 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 253 € (0,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 56 310 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 49 161 € a vlastné imanie 4 913 € (miera samofinancovania 10,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.