Ka-rex SK s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 6 575 | 28 631 | 18 294 | 3 469 | 2 680 |
| Neobežný majetok spolu | 100 142 | 79 231 | 155 335 | 211 667 | 149 768 |
| Spolu majetok | 106 717 | 107 862 | 173 629 | 215 136 | 152 448 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 106 536 | 121 184 | 200 414 | 299 747 | 300 304 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -1 689 | -4 819 | -18 322 | -31 786 | -89 611 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -3 130 | -13 503 | -13 463 | -57 825 | -63 245 |
| Vlastné imanie spolu | 181 | -13 322 | -26 785 | -84 611 | -147 856 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 339 | 14 800 | 15 800 | 1 700 | 10 700 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 106 | -13 407 | -13 358 | -57 383 | -62 807 |
| EBITDA | -3 106 | 10 148 | 12 338 | -10 749 | -908 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -3 130 | -13 503 | -13 444 | -57 485 | -62 905 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -3 130 | -13 503 | -13 463 | -57 825 | -63 245 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 23 555 | 25 696 | 46 634 | 61 899 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Ka-rex SK s. r. o.
Prehľad
Ka-rex SK s. r. o. (IČO 52927776) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 10 700 €, čo je o 529 % viac ako rok predtým (1 700 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 137 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 63 245 €. Spoločnosť bola stratová vo všetkých 5 sledovaných rokoch.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-147 856 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.