Bussines solution SK s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 17 466 | 19 364 | 18 639 | 12 041 | 40 570 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 604 | 109 | 52 | 1 591 | 3 163 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 469 | 1 073 | 1 182 | 1 234 | 2 825 |
| Spolu majetok | 6 073 | 6 291 | 6 303 | 8 234 | 11 610 |
| Záväzky spolu | 0 | 109 | 69 | 409 | 622 |
| Vlastné imanie spolu | 6 073 | 6 182 | 6 234 | 7 825 | 10 988 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Bussines solution SK s. r. o.
Prehľad
Bussines solution SK s. r. o. (IČO 52929850) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Turzovka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 40 570 €, čo je o 237 % viac ako rok predtým (12 041 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 29,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 163 € (7,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 962 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 11 610 € a vlastné imanie 10 988 € (miera samofinancovania 94,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.