Kudastav, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 12 419 | 18 021 | 18 251 | 12 179 | 16 130 | 29 260 |
| Neobežný majetok spolu | 27 000 | 57 567 | 62 465 | 79 804 | 78 610 | 49 381 |
| Spolu majetok | 39 419 | 75 588 | 80 716 | 91 983 | 94 740 | 78 641 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 33 849 | 74 412 | 102 665 | 113 470 | 114 789 | 72 495 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 109 | -3 824 | -26 949 | -26 624 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 570 | -3 939 | -23 125 | 462 | 1 552 | 1 045 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 6 | — | — | 23 | 101 |
| Vlastné imanie spolu | 5 570 | 1 176 | -21 949 | -21 487 | -20 049 | 6 146 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 45 715 | 83 333 | 63 509 | 146 327 | 161 027 | 159 051 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 811 | -1 701 | -20 851 | 3 000 | 4 983 | 5 246 |
| EBITDA | 7 211 | 9 762 | -5 437 | 24 254 | 26 307 | 34 641 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 570 | -3 939 | -23 125 | 462 | 2 512 | 2 005 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 570 | -3 939 | -23 125 | 462 | 1 552 | 1 045 |
| Osobné náklady | 5 652 | 10 789 | 5 005 | 21 414 | 22 149 | 4 507 |
| Odpisy | 5 400 | 11 463 | 15 414 | 21 254 | 21 324 | 29 395 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Kudastav, s.r.o.
Prehľad
Kudastav, s.r.o. (IČO 52930866) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Vyšné Repaše. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 159 051 €, čo je o 1,2 % menej ako rok predtým (161 027 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 28,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 045 € (0,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 507 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 78 641 € a vlastné imanie 6 146 € (miera samofinancovania 7,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.