Geokorekt, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 10 254 | 6 196 | 5 786 | 4 405 | 16 304 | 20 034 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 1 615 | 21 759 | 24 643 |
| Spolu majetok | 10 254 | 6 196 | 5 786 | 6 020 | 38 063 | 44 677 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 4 854 | 660 | 432 | 179 | 27 569 | 38 090 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 381 | 516 | 334 | 790 | 5 209 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 400 | 135 | -182 | 487 | 4 653 | -3 906 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 20 | 20 | 20 | 51 | 284 |
| Vlastné imanie spolu | 5 400 | 5 536 | 5 354 | 5 841 | 10 494 | 6 587 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 13 142 | 28 145 | 25 351 | 30 417 | 54 365 | 49 319 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 476 | -111 | -1 072 | -194 | 5 975 | -1 992 |
| EBITDA | 476 | -111 | -1 072 | -86 | 8 199 | 4 624 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 471 | 210 | -88 | 574 | 5 613 | -2 946 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 400 | 135 | -182 | 487 | 4 653 | -3 906 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 108 | 2 224 | 6 616 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Geokorekt, s.r.o.
Prehľad
Geokorekt, s.r.o. (IČO 52934691) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Stará Ľubovňa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 49 319 €, čo je o 9,3 % menej ako rok predtým (54 365 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 30,3 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 3 906 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 44 677 € a vlastné imanie 6 587 € (miera samofinancovania 14,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.