IVAKO Odznaky s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 10 868 | 13 381 | 14 342 | 13 080 | 16 231 | 8 907 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 4 854 | 3 398 | 1 942 | 486 | 0 |
| Spolu majetok | 10 868 | 18 235 | 17 740 | 15 022 | 16 717 | 8 907 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 6 234 | 15 943 | 17 747 | 17 087 | 11 536 | 7 207 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -366 | -2 708 | -5 007 | -2 058 | 68 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -366 | -2 342 | -2 299 | -2 058 | 2 239 | -3 480 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | — | 112 |
| Vlastné imanie spolu | 4 634 | 2 292 | -7 | -2 065 | 5 181 | 1 700 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 12 495 | 28 954 | 37 414 | 45 073 | 46 195 | 28 782 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -317 | -2 323 | -2 286 | -2 070 | 2 524 | -3 189 |
| EBITDA | -317 | -1 352 | -830 | -614 | 3 980 | -3 189 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -345 | -2 342 | -2 299 | -2 058 | 2 638 | -3 108 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -366 | -2 342 | -2 299 | -2 058 | 2 239 | -3 480 |
| Osobné náklady | 0 | 14 345 | 15 602 | 20 657 | 7 653 | 8 961 |
| Odpisy | 0 | 971 | 1 456 | 1 456 | 1 456 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: IVAKO Odznaky s. r. o.
Prehľad
IVAKO Odznaky s. r. o. (IČO 52951448) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 28 782 €, čo je o 37,7 % menej ako rok predtým (46 195 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 18,2 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 3 480 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 8 961 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 8 907 € a vlastné imanie 1 700 € (miera samofinancovania 19,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.