L&V Services, s.r.o.Aktívna

IČO 52951570Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2020Čadca

Finančný prehľad

331 145 €+19,6%
Tržby 2025
+72,0%
Priemerný ročný rast 2020–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.400 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.150 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu18 50640 71530 32416 190100 37230 343
Neobežný majetok spolu15 59533 89940 15125 71629 50217 408
Spolu majetok34 10174 61470 47541 906129 87447 751
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu18 22857 80847 48633 763103 84531 452
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov09 78510 67316 5461 70018 655
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)10 8739346 182-14 84617 886-9 691
Fondy a ostatné vlastné imanie—1 0871 1341 4431 4432 335
Vlastné imanie spolu15 87316 80622 9898 14326 02916 299
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)22 00268 204170 180103 711276 916331 145
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti13 6003 8178 391-13 77024 018-5 934
EBITDA15 4139 68019 13966538 6946 160
Výsledok hospodárenia pred zdanením12 8911 4758 144-14 84619 806-8 731
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie10 8739346 182-14 84617 886-9 691
Osobné náklady238 72028 22131 64323 91135 927
Odpisy1 8135 86310 74814 43514 67612 094
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok10

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: L&V Services, s.r.o.

Prehľad

L&V Services, s.r.o. (IČO 52951570) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Čadca. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 331 145 €, čo je o 19,6 % viac ako rok predtým (276 916 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 72,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 9 691 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 35 927 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 47 751 € a vlastné imanie 16 299 € (miera samofinancovania 34,1 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

L&V Services, s.r.o. – IČO 52951570 — icoprofil.sk