RV CarFinance s. r. o.Aktívna

IČO 52956024Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2020Lučenec

Finančný prehľad

0 €
Tržby 2025
-100,0%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
0100200300202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
02 tis.4 tis.6 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 0244 9764 8814 8804 8804 540
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok5 0244 9764 8814 8804 8804 540
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu0010340340
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov024-24-120-120-460
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)24-48-960-340-340
Vlastné imanie spolu5 0244 9764 8804 8804 5404 200
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)27300000
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti2400000
EBITDA2400000
Výsledok hospodárenia pred zdanením24-48-96000
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie24-48-960-340-340
Osobné náklady000000
Odpisy000000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—00000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok14

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: RV CarFinance s. r. o.

Prehľad

RV CarFinance s. r. o. (IČO 52956024) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Lučenec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619).

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 340 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 4 540 € a vlastné imanie 4 200 € (miera samofinancovania 92,5 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

RV CarFinance s. r. o. – IČO 52956024 — icoprofil.sk