I.P. s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 170 811 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 889 265 | 849 589 | 1 175 307 | 344 734 | 277 590 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 12 625 | 8 665 | 80 134 | 170 811 | 112 164 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 51 588 | 71 874 | 174 764 | 208 581 | 152 875 |
| Záväzky spolu | 33 463 | 57 709 | 89 130 | 32 270 | 35 211 |
| Vlastné imanie spolu | 18 125 | 14 165 | 85 634 | 176 311 | 117 664 |
| Vypočítané dividendy | 11 117 | 12 625 | 8 665 | 80 134 | 170 811 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: I.P. s.r.o.
Prehľad
I.P. s.r.o. (IČO 52956164) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Vyšné Opátske. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 277 590 €, čo je o 19,5 % menej ako rok predtým (344 734 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 15,5 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 112 164 € (40,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 1 906 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 152 875 € a vlastné imanie 117 664 € (miera samofinancovania 77,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.