ProSafety Automation s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 2 313 | 3 349 | 4 784 | 5 342 | 8 588 | 9 338 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 2 313 | 3 349 | 4 784 | 5 342 | 8 588 | 9 338 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 170 | 269 | 387 | 401 | 1 437 | 792 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -2 857 | -1 968 | -716 | -199 | 1 900 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 857 | 937 | 1 318 | 544 | 2 209 | 1 395 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 47 | 113 | 141 | 251 |
| Vlastné imanie spolu | 2 143 | 3 080 | 4 397 | 4 941 | 7 151 | 8 546 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 523 | 5 337 | 6 580 | 3 659 | 6 292 | 4 833 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 866 | 1 028 | 1 466 | 573 | 2 389 | 1 610 |
| EBITDA | -2 866 | 1 028 | 1 466 | 573 | 2 389 | 1 610 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 857 | 1 020 | 1 452 | 614 | 2 587 | 1 765 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 857 | 937 | 1 318 | 544 | 2 209 | 1 395 |
| Osobné náklady | 214 | 19 | 16 | 531 | 649 | 665 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Zhrnutie: ProSafety Automation s. r. o.
Prehľad
ProSafety Automation s. r. o. (IČO 52972801) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Batizovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných kovových výrobkov i. n. (SK NACE 2599). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 4 833 €, čo je o 23,2 % menej ako rok predtým (6 292 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 56,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 395 € (28,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 665 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 338 € a vlastné imanie 8 546 € (miera samofinancovania 91,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.