Tagib s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 7 522 | 4 561 | 23 281 | 20 894 | 24 825 | 103 538 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 17 811 | 8 494 | 6 579 |
| Spolu majetok | 7 522 | 4 561 | 23 281 | 38 705 | 33 319 | 110 117 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 445 | 0 | 17 398 | 17 470 | 2 010 | 69 506 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 1 973 | -543 | 712 | 15 297 | 25 810 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 2 077 | -2 516 | 1 322 | 15 353 | 10 074 | 9 301 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 104 | 104 | 170 | 938 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 7 077 | 4 561 | 5 883 | 21 235 | 31 309 | 40 611 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 16 962 | 80 520 | 114 480 | 109 959 | 88 006 | 56 205 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 518 | -2 516 | 1 849 | 19 914 | 11 474 | 9 994 |
| EBITDA | 2 518 | -2 516 | 1 849 | 20 392 | 13 027 | 11 909 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 518 | -2 516 | 1 820 | 19 795 | 11 416 | 10 341 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 2 077 | -2 516 | 1 322 | 15 353 | 10 074 | 9 301 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 917 | 4 866 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 478 | 1 553 | 1 915 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Tagib s. r. o.
Prehľad
Tagib s. r. o. (IČO 52985784) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti (SK NACE 6310). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 56 205 €, čo je o 36,1 % menej ako rok predtým (88 006 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 27,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 301 € (16,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 866 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 110 117 € a vlastné imanie 40 611 € (miera samofinancovania 36,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.