Ruhemba s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 103 150 | 257 679 | 248 376 | 259 897 | 234 814 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 51 313 | 144 781 | 110 157 | 89 412 | 26 650 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 43 406 | 94 719 | 239 500 | 349 657 | 452 954 |
| Spolu majetok | 116 315 | 274 430 | 371 813 | 448 360 | 500 550 |
| Záväzky spolu | 18 596 | 31 930 | 19 156 | 6 291 | 15 446 |
| Vlastné imanie spolu | 97 719 | 242 500 | 352 657 | 442 069 | 485 104 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Ruhemba s. r. o.
Prehľad
Ruhemba s. r. o. (IČO 52985831) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 234 814 €, čo je o 9,7 % menej ako rok predtým (259 897 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 29,3 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 26 650 € (11,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 500 550 € a vlastné imanie 485 104 € (miera samofinancovania 96,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.