AKH družstvoAktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 5 262 | 14 424 | 21 193 | 21 871 | 23 814 | 25 538 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 5 262 | 14 424 | 21 193 | 21 871 | 23 814 | 25 538 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 615 | 2 093 | 1 330 | 301 | 403 | 233 |
| Základné imanie | 1 500 | 1 500 | 1 500 | 1 500 | 1 500 | 1 500 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 2 832 | 9 612 | 17 463 | 19 170 | 21 011 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 147 | 7 534 | 7 533 | 1 707 | 1 841 | 1 894 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 465 | 1 218 | 900 | 900 | 900 |
| Vlastné imanie spolu | 4 647 | 12 331 | 19 863 | 21 570 | 23 411 | 25 305 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 5 000 | 12 000 | 12 000 | 5 900 | 5 900 | 6 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 3 707 | 8 923 | 8 940 | 2 092 | 2 265 | 2 328 |
| EBITDA | 3 707 | 8 923 | 8 940 | 2 092 | 2 265 | 2 328 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 3 702 | 8 863 | 8 863 | 2 008 | 2 181 | 2 234 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 147 | 7 534 | 7 533 | 1 707 | 1 841 | 1 894 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: AKH družstvo
Prehľad
AKH družstvo (IČO 52988023) je družstvo. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Juh. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Základné imanie je 1 500 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 6 000 €, čo je o 1,7 % viac ako rok predtým (5 900 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 3,7 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 894 € (31,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 25 538 € a vlastné imanie 25 305 € (miera samofinancovania 99,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.