Darčeky pre hostí s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 3 293 | 2 188 | 592 | 505 | 2 196 | 19 085 |
| Neobežný majetok spolu | 4 600 | 4 600 | 0 | 0 | 17 278 | 16 722 |
| Spolu majetok | 7 893 | 6 788 | 592 | 505 | 19 474 | 35 807 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 4 941 | 11 473 | -3 020 | -3 700 | 14 648 | 20 666 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -2 048 | -9 580 | -11 388 | -10 795 | -14 174 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 048 | -7 637 | -1 808 | 593 | -3 379 | 10 315 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 10 000 | 10 000 | 14 000 | 14 000 |
| Vlastné imanie spolu | 2 952 | -4 685 | 3 612 | 4 205 | 4 826 | 15 141 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 27 629 | 17 021 | 15 000 | 27 984 | 35 221 | 60 976 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 048 | -7 525 | -1 715 | 698 | -2 071 | 13 606 |
| EBITDA | -1 848 | -7 525 | -915 | 698 | 4 984 | 14 162 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 048 | -7 637 | -1 808 | 698 | -3 039 | 11 461 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 048 | -7 637 | -1 808 | 593 | -3 379 | 10 315 |
| Osobné náklady | 935 | 7 576 | 1 151 | 2 163 | 2 449 | 2 673 |
| Odpisy | 200 | 0 | 800 | 0 | 7 055 | 556 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Darčeky pre hostí s. r. o.
Prehľad
Darčeky pre hostí s. r. o. (IČO 52996204) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Hôrky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba hier a hračiek (SK NACE 3240). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 60 976 €, čo je o 73,1 % viac ako rok predtým (35 221 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 17,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 315 € (16,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 673 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 35 807 € a vlastné imanie 15 141 € (miera samofinancovania 42,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.