ORQ Financial Solutions, a. s.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 12 356 | 3 586 | 657 | 561 | 173 | 4 638 |
| Neobežný majetok spolu | 4 250 | 9 250 | 9 250 | 9 250 | 9 250 | 9 250 |
| Spolu majetok | 16 606 | 12 836 | 9 907 | 9 811 | 9 423 | 13 888 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 080 | 547 | 63 | 63 | 427 | 403 |
| Základné imanie | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 | 25 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -13 973 | -15 211 | -17 656 | -17 752 | -18 504 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -13 974 | -1 238 | -2 445 | -96 | -752 | 4 489 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
| Vlastné imanie spolu | 13 526 | 12 289 | 9 844 | 9 748 | 8 996 | 13 485 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 5 740 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -13 925 | -1 168 | -2 349 | 0 | -315 | -526 |
| EBITDA | -13 925 | -1 168 | -2 349 | 0 | -315 | -526 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -13 974 | -1 238 | -2 445 | -96 | -412 | 4 829 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -13 974 | -1 238 | -2 445 | -96 | -752 | 4 489 |
| Osobné náklady | 9 012 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: ORQ Financial Solutions, a. s.
Prehľad
ORQ Financial Solutions, a. s. (IČO 52999726) je akciová spoločnosť. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (SK NACE 6220).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Dozorná rada má 3 členov. Základné imanie je 25 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 489 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 13 888 € a vlastné imanie 13 485 € (miera samofinancovania 97,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.