Catering4events s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 8 615 | 52 262 | 43 365 | 39 755 | 46 826 | 44 086 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 1 889 | 25 038 | 27 418 | 28 441 |
| Spolu majetok | 8 615 | 52 262 | 45 254 | 64 793 | 74 244 | 72 527 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 787 | 11 183 | 2 436 | 7 438 | 12 628 | 7 140 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 1 577 | 35 580 | 37 318 | 51 855 | 56 116 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 828 | 34 252 | 1 738 | 14 537 | 4 261 | 3 771 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 250 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 6 828 | 41 079 | 42 818 | 57 355 | 61 616 | 65 387 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 21 842 | 368 012 | 148 339 | 213 102 | 179 578 | 202 236 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 170 | 43 568 | 2 407 | 19 139 | 5 356 | 5 151 |
| EBITDA | 2 170 | 43 568 | 2 447 | 24 348 | 13 887 | 15 405 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 153 | 43 393 | 2 276 | 18 928 | 5 221 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 828 | 34 252 | 1 738 | 14 537 | 4 261 | 3 771 |
| Osobné náklady | 0 | 4 501 | 3 391 | 1 680 | 5 060 | 6 710 |
| Odpisy | 0 | 0 | 40 | 5 209 | 8 531 | 10 254 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Catering4events s.r.o.
Prehľad
Catering4events s.r.o. (IČO 53000111) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Veľké Orvište. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zmluvné a iné stravovacie služby (SK NACE 5622). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 202 236 €, čo je o 12,6 % viac ako rok predtým (179 578 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 56,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 771 € (1,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 710 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 72 527 € a vlastné imanie 65 387 € (miera samofinancovania 90,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.