LAB support, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 8 497 | 11 411 | 7 463 | 7 192 | 14 924 | 15 858 |
| Neobežný majetok spolu | 7 876 | 5 087 | 3 118 | 1 149 | 2 897 | 0 |
| Spolu majetok | 16 610 | 16 784 | 10 881 | 8 593 | 17 821 | 15 858 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 13 300 | 15 548 | 7 232 | 5 611 | 9 751 | 6 049 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -1 690 | -3 764 | -1 351 | -2 518 | 2 570 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 690 | -2 074 | 2 413 | -667 | 5 088 | 1 739 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 3 310 | 1 236 | 3 649 | 2 982 | 8 070 | 9 809 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 1 396 | 8 743 | 14 058 | 5 982 | 24 655 | 17 559 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 688 | -2 074 | 2 583 | -667 | 6 056 | 2 455 |
| EBITDA | -1 688 | 715 | 4 552 | 1 302 | 16 025 | 6 172 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 690 | -2 074 | 2 583 | -667 | 6 056 | 2 079 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 690 | -2 074 | 2 413 | -667 | 5 088 | 1 739 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 2 789 | 1 969 | 1 969 | 9 969 | 3 717 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok14
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: LAB support, s. r. o.
Prehľad
LAB support, s. r. o. (IČO 53002067) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba elektronických a optických prístrojov (SK NACE 3313).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 17 559 €, čo je o 28,8 % menej ako rok predtým (24 655 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 65,9 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 739 € (9,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 15 858 € a vlastné imanie 9 809 € (miera samofinancovania 61,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.