tiqtak s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 12 365 € (16 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 52 321 | 68 879 | 82 437 | 92 395 | 111 186 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 6 508 | 47 496 | 19 847 | 44 582 |
| Spolu majetok | 52 321 | 75 387 | 129 933 | 112 242 | 158 439 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 7 206 | 16 269 | 54 188 | 32 629 | 51 454 |
| Základné imanie | 100 | 100 | 100 | 100 | 100 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 20 520 | 44 514 | 58 518 | 75 145 | 66 648 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 23 995 | 14 004 | 16 627 | 3 868 | 39 737 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 45 115 | 59 118 | 75 745 | 79 613 | 106 985 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 49 556 | 45 314 | 45 087 | 55 011 | 90 520 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 28 331 | 16 757 | 20 449 | 7 029 | 46 632 |
| EBITDA | 28 331 | 21 872 | 27 295 | 34 677 | 64 207 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 28 229 | 16 538 | 19 702 | 4 960 | 44 607 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 23 995 | 14 004 | 16 627 | 3 868 | 39 737 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 5 115 | 6 846 | 27 648 | 17 575 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 12 365 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: tiqtak s. r. o.
Prehľad
tiqtak s. r. o. (IČO 53005961) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Piešťany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 90 520 €, čo je o 64,5 % viac ako rok predtým (55 011 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 16,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 39 737 € (43,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 158 439 € a vlastné imanie 106 985 € (miera samofinancovania 67,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.