LAX, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 2 276 | 2 941 | 1 211 | 109 | 5 535 | 20 442 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 2 276 | 2 941 | 1 211 | 109 | 5 535 | 20 442 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 55 | 4 412 | 6 256 | 6 434 | 340 | 375 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -2 779 | -6 471 | -10 045 | -1 025 | 134 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 779 | -3 692 | -3 574 | -1 280 | 1 220 | 14 872 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | — | 61 |
| Vlastné imanie spolu | 2 221 | -1 471 | -5 045 | -6 325 | 5 195 | 20 067 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 13 053 | 8 112 | 2 917 | 0 | 34 084 | 45 264 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -2 696 | -3 552 | -3 434 | -1 149 | 1 648 | 15 246 |
| EBITDA | -2 696 | -3 552 | -3 434 | -1 149 | 1 648 | 15 246 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -2 779 | -3 692 | -3 574 | -1 280 | 1 560 | 15 246 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 779 | -3 692 | -3 574 | -1 280 | 1 220 | 14 872 |
| Osobné náklady | 7 629 | 3 813 | 2 228 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LAX, s. r. o.
Prehľad
LAX, s. r. o. (IČO 53008839) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Lietava. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 45 264 €, čo je o 32,8 % viac ako rok predtým (34 084 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 28,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 14 872 € (32,9 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 20 442 € a vlastné imanie 20 067 € (miera samofinancovania 98,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.