Mousse Clinique s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 20 708 | 155 002 | 686 782 | 696 758 | 969 124 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -17 374 | -16 754 | 31 406 | 12 801 | 64 146 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -3 268 | -20 642 | -37 395 | -6 489 | 6 312 |
| Spolu majetok | 21 173 | 43 193 | 223 148 | 215 878 | 319 124 |
| Záväzky spolu | 16 815 | 21 244 | 155 575 | 135 504 | 174 604 |
| Vlastné imanie spolu | 4 358 | 21 949 | 67 573 | 80 374 | 144 520 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Mousse Clinique s. r. o.
Prehľad
Mousse Clinique s. r. o. (IČO 53022262) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Rovinka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 3 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 969 124 €, čo je o 39,1 % viac ako rok predtým (696 758 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 93,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 64 146 € (6,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 150 667 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 319 124 € a vlastné imanie 144 520 € (miera samofinancovania 45,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.