Lion Group SK s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 158 069 | 380 941 | 759 542 | 729 925 | 1 589 588 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -622 | 12 490 | 7 658 | 3 272 | 24 745 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -143 | -765 | 11 724 | 19 383 | 22 655 |
| Spolu majetok | 80 490 | 149 002 | 307 672 | 641 481 | 860 035 |
| Záväzky spolu | 67 755 | 123 777 | 274 790 | 605 326 | 620 135 |
| Vlastné imanie spolu | 12 735 | 25 225 | 32 882 | 36 155 | 239 900 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Lion Group SK s.r.o.
Prehľad
Lion Group SK s.r.o. (IČO 53024737) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2020 a pôsobí 6 rokov. Sídlo podľa registra: Tešedíkovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 13 500 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 589 588 €, čo je o 118 % viac ako rok predtým (729 925 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 79,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 24 745 € (1,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 81 964 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 860 035 € a vlastné imanie 239 900 € (miera samofinancovania 27,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.